DSL Łukasz Straub Chorzelów 2, 39-331 Chorzelów k. Mielca, Telefon: 509 181 693
DSL Łukasz Straub

Regeneracja turbosprężarek


Przedsiębiorstwo DSL z siedzibą w miejscowości Chorzelów, położonej na granicy miasta Mielec, świadczy profesjonalne usługi z zakresu regeneracji turbosprężarek, zachowując najwyższe standardy obsługi Klienta oraz konkurencyjny poziom odnowy części samochodowych. W zakres naszych prac wchodzi naprawa turbin samochodów osobowych, pojazdów dostawczych i ciężarowych, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych. Dla nas liczy się przede wszystkim pełne zadowolenie każdego Klienta, dlatego ofertę serwisową dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Ponadto, staramy się stale rozwijać i poszerzać działalność o nowe, sprawdzone rozwiązania w zakresie naprawy turbin samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, jak też maszyn.


Naprawa turbiny w naszym zakładzie przebiega następująco:


  • na początku niezwykle ważna jest rozbiórka sprzętu na elementy składowe oraz wstępna weryfikacja uszkodzonych części;
  • równie ważne jest precyzyjne mycie oraz piaskowanie w mikrokulkach szklanych;
  • następuje wymiana zużytych elementów sprzętu na nowe (komplet naprawczy, koło kompresji, wirnik turbiny, zestaw naprawczy w zależności od rodzaju uszkodzenia);
  • dokonujemy wyważenia zespołu wirującego, tj. wałka i koła kompresji;
  • następnie realizowany jest proces złożenia wkładu turbosprężarki i doważenia wysokoobrotowego;
  • na końcu wmontowujemy turbiny w obudowy oraz ustawiamy zawór pneumatyczny lub nastawnik elektroniczny turbosprężarki.

Na życzenie klienta dokonujemy tuningu tego typu sprzętu
oraz przygotowujemy turbosprężarki hybrydowe.


Jesteśmy specjalistycznym serwisem zajmującym się naprawą turbin pojazdów ciężarowych, dostawczych, osobowych i maszyn. Regeneracja turbosprężarek to bardzo wymagające zadanie, w którym liczy się przede wszystkim precyzja w działaniu oraz wykorzystanie wysokojakościowych części (oryginalnych lub zamiennych). Nasza oferta jest najlepszą alternatywą dla zakupu nowej, często drogiej turbiny.