Profesjonalizm, najwyższa jakość realizacji usług, najlepsze ceny na rynku – to główne wyróżniki naszej firmy!

Jednym z filarów naszej oferty jest naprawa i sprzedaż turbosprężarek. Zapewniamy również doradztwo w doborze najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie serwisu części samochodowych. Jeżeli jesteś z okolic Mielca i chcesz skorzystać z usług renomowanego serwisu, zgłoś się do nas.

Specjalnością naszego przedsiębiorstwa jest regeneracja turbin – to znacznie tańsze rozwiązanie niż zakup nowej części do auta. W zakres naszych świadczeń wchodzi naprawa turbin samochodów osobowych, pojazdów dostawczych i ciężarowych. Nie ograniczamy się wyłącznie do wsparcia właścicieli aut. Nasza oferta to również naprawa turbin maszyn rolniczych i budowlanych.

Zadowolenie klienta to podstawa naszego działania

Realizacja każdego zlecenia przebiega sprawnie oraz profesjonalnie. Na sukces przedsiębiorstwa DSL pracują eksperci z branży motoryzacyjnej. Wszystkie prace odbywają się z pomocą specjalistycznego i profesjonalnego sprzętu. Efekt końcowy w pełni satysfakcjonuje naszych Klientów. Sprawdź i przekonaj się sam! Zapraszamy do współpracy.

Uszczelki turbosprężarek

Prowadzimy hurtową i detaliczną sprzedaż zestawów uszczelek do montażu turbosprężarek. Uszczelki wykonane ze stali nierdzewnej odpornej na wysokie temperatury

W sprzedaży także inne akcesoria do turbin, m.in. szpilki, nakrętki.

Regeneracja nastawników turbosprężarek

Do naprawy stosujemy wyłącznie oryginalne części marki Johnson – dotyczy nastawników Hella. W ofercie posiadamy także nowe nastawniki Siemens Audi 3.0, 2.7 TDI oraz nowe zawory elektryczno-pneumatyczne marki Borgwarner.

Naszą specjalnością jest sprzedaż i naprawa turbosprężarek marek:

Jest to marka należąca do koncernu Honeywell. Specjalnością brandu jest projektowanie i produkowanie różnego typu turbosprężarek.

Marka wytwarzająca turbosprężarki do montażu na liniach produkcyjnych silników spalinowych do pojazdów osobowych i ciężarowych oraz specjalistycznych maszyn.

Marka stanowi część firmy BorgWarner Turbo System. Pod nazwą Schwitzer produkowane są turbosprężarki do wyposażenia seryjnego silników spalinowych.

To producent turbosprężarek, które powszechnie stosowane są w tzw. pierwszym montażu – najczęściej w pojazdach ciężarowych.

Japoński koncern motoryzacyjny znany jest przede wszystkim z produkcji pojazdów osobowych. Wytwarza też turbosprężarki do swoich aut.

To znana marka japońska produkująca samochody osobowe, terenowe i sportowe oraz turbiny do tych pojazdów.

Jest firmą znaną przede wszystkim z produkcji i dystrybucji maszyn budowlanych. Komatsu oferuje również turbiny do swoich urządzeń.

Regeneracja turbin ze zmienną geometrią oraz ze sterownikami elektronicznymi i pół-elektronicznymi – zawsze sprawnie i fachowo!

Usługę wykonujemy w oparciu o zaplecze dostosowane do tej technologii. Pracujemy w oparciu o sprawdzone rozwiązania i stale dbamy o wykorzystywanie najnowszych technik w zakresie naprawy turbin.

Każda turbosprężarka przed złożeniem zostaje doważona na doważarce wysokoobrotowej polskiego producenta CIMAT.

Do naprawy turbin pojazdów ciężarowych, dostawczych i osobowych oraz maszyn wykorzystujemy zamienne części angielskiej firmy Melett.

Przedsiębiorstwo działa od 1995 roku oferując kompleksowe rozwiązania do regeneracji turbosprężarek. Wszystkie elementy sygnowane nazwą tej marki są wytwarzane w Wielkiej Brytanii i poddawane rygorystycznej kontroli. Wybitna jakość sprawia, że części Melett cieszą się zaufaniem na wielu rynkach zagranicznych.

Do każdej zregenerowanej części
Klient otrzymuje zestaw uszczelek montażowych GRATIS!

W końcowej fazie naprawy, sprzęt przed złożeniem zostaje doważony
i poddany testom na szczelność na doważarce wysokoobrotowej.

Gwarancja 12 miesięcy
bez limitu kilometrów!